Do przechowywania książek, wykwintnych zestawów porcelanowych naczyń, ale też wielu innych przedmiotów, służą regały i witryny. W Redzie możecie je Państwo oglądać w naszym salonie meblowym, gdzie znajduje się wiele tego typu elementów wyposażenia wnętrz. Różnią się one od siebie – nierzadko dość znacznie, dzięki czemu łatwo można znaleźć produkt idealnie dopasowany do konkretnej aranżacji. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Regały i witryny Reda – funkcjonalność

Podobnie jak w przypadku innych mebli do salonu czy gabinetu, również i te służące do przechowywania powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Istotna jest liczba półek, ale też ilość przestrzeni, jaka jest dostępna np. na książki – kluczowe wymiary to zarówno długość, jak i szerokość, ale również głębokość. Pod tym kątem należy wybierać regały i witryny. Klientów z Wejherowa, Gdyni lub innych miejscowości w okolicy Trójmiasta, zapraszamy do naszego salonu w Redzie, gdzie na ekspozycji znajduje się szereg tego typu mebli.

Regały i witryny Gdynia – wygląd

Nie bez znaczenia jest także ich stylistyka, z czego doskonale zdajemy sobie sprawę. Z tego względu proponujemy regały i witryny dopasowane do aranżacji rustykalnych i klasycznych, jak i nowoczesnych czy industrialnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem!