Salony o sporym metrażu, ale też mniejsze wnętrza, z powodzeniem nadają się jako przestrzeń do umieszczenia w niej narożników. To meble wypoczynkowe składające się z dwóch części, które łatwo można dopasować do danej aranżacji. Są wygodne i najczęściej mają też funkcję spania, co czyni je wszechstronnymi.

Narożniki Gdynia

Przy zakupie sofy i foteli składających się na komplet wypoczynkowy warto zwrócić uwagę na powierzchnię, jaka dostępna jest w salonie. Wspomniany zestaw mebli zajmuje bowiem sporo miejsca, co w mniejszych pomieszczeniach jest nierzadko dość problematyczne. Lepszym rozwiązaniem mogą być w takim wypadku kompaktowe narożniki. Klientów z Trójmiasta i okolic zapraszamy do oglądania tego typu mebli w naszym salonie znajdującym się w Redzie.

Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne doradztwo i jednocześnie dysponujemy szeroką ofertą w zakresie kompletów wypoczynkowych. Proponowane narożniki dostarczamy do Gdyni, ale też innych trójmiejskich miast. Każdy z mebli obijamy wybraną przez klienta tkaniną. Dostępne wzory można przejrzeć na naszej stronie internetowej, gdzie znajdują się również zdjęcia wszystkich narożników będących aktualnie w asortymencie. Zachęcamy do wyboru naszego salonu meblowego!