Jeżeli szukasz producenta mebli, który może pochwalić się wieloletnią tradycją i unikalnymi projektami, firma Puszman ma doskonałe rozwiązania dla Ciebie.

Spółka została założona przed wybuchem drugiej wojny światowej. Od początku przyświecała jej idea tworzenia oryginalnych mebli najwyższej jakości. W drugiej połowie lat pięćdziesiątych została przeniesiona przez najmłodszego syna właściciela do Sycowa, gdzie prężnie rozwijała się przez kolejne lata. Warto mieć na uwadze okres, w którym wzrastało przedsiębiorstwo rodziny Puszman – prowadzenie własnej działalności zakrojonej na szeroką skalę w okresie powojennym było nie lada wyzwaniem. To dobrze pokazuje, ile serca włożono w wytwarzanie mebli najwyższej jakości.

Firma ta ponad wszystko ceni wysoką jakość wykonania i zadowolenie klientów.

Producent Puszman

Tym, co wyróżnia producenta mebli Puszman jest wdrażanie autorskich technologii. Spółka opiera działalność na własnym parku maszynowym, co daje jej pełną kontrolę nad przebiegiem procesu produkcyjnego od początku aż do końca. Taki profil produkcyjny nie jest oczywisty i z pewnością wyróżnią tę markę.

Firma może pochwalić się również współpracą z największymi dostawcami tkanin, dzięki czemu może zaoferować swoje produkty w niemal dowolnym kolorze. Samodzielne biuro odpowiedzialne za design mebli, własna linia produkcyjna oraz przywiązanie do najmniejszych detali sprawiają, że Puszman jest marką uznaną nie tylko w kraju, ale i na terenie całego kontynentu.

Pomysły do każdego wnętrza

W ofercie tego producenta mebli można znaleźć cały przekrój najpopularniejszych rozwiązań – kanapy, narożniki czy fotele. Ich wspólnym mianownikiem jest staranne wykonanie oraz oryginalne wzornictwo, dzięki któremu każdy salon, jadalnia bądź pracowania nabiorą unikalnego charakteru.

Zapoznaj się z ofertą marki już dziś i przekonaj się, jak bogaty może być świat wyposażenia wnętrz. Różne meble oferują odmienną stylistykę, bez problemu znajdziesz coś, co będzie doskonale korespondowało z klimatem Twojego domu.